Trening mentalny

W treningu mentalnym i coachingu najważniejsze jest dla mnie wspieranie w odkryciu indywidualnego przepisu na rozwiązanie problemów i lepsze życie, a zarazem sprzyjanie temu, by stać się najlepszą wersją samego siebie.

Jestem przekonana, że nigdy nie jest za późno ani za wcześnie, by odmienić życie na lepsze – czasem małymi krokami, a czasem w spektakularnym tempie. Działam niczym „przebudzacz neuronów” – pozwalam bardziej świadomie i uważnie kroczyć przez życie, dostrzegać nowe możliwości oraz odnaleźć swe miejsce w świecie. Pogłębiając samopoznanie ułatwiam to, co powszechnie uważa się za klucz do szczęścia – życie w harmonii z samym sobą.

Jestem osobą, która emanuje pogodą ducha, tym samym zarażam pozytywną energią. Sprzyjam odrodzeniu się nowych pokładów motywacji i kreatywności, uwalniam uśpiony potencjał. Co więcej, pomagam nabrać wiatru w żagle i rozwinąć skrzydła. Pozwolę Ci także zbliżyć się do Twoich pasji, pragnień i marzeń. Ułatwię zrozumienie, kim w istocie jesteś, pomogę odkryć Twoją misję oraz to, które wartości są najbliższe Twemu sercu. Z pełnią uwagi mogę Ci także towarzyszyć w odkrywaniu Twoich mocnych stron i predyspozycji. Natomiast pracując z Twymi przekonaniami pomogę Ci spoglądać z nowej perspektywy. A nowy punkt widzenia bywa niezbędny, by móc podejmować nowe wyzwania, pokonywać przeszkody i cieszyć się pełną paletą barw, jakie życie ma do zaoferowania…

Mam dużą potrzebę samodoskonalenia, w związku z czym dbam o swój nieustanny, wszechstronny rozwój, by oferować jak najwyższą jakość swoich usług. Podczas sesji daję z siebie 100%. Do każdego podchodzę indywidualnie, tak, by współpraca była nie tylko skuteczna ale i komfortowa. Moje wykształcenie psychologiczne pozwala mi uzyskać szeroki wgląd w dynamikę procesu coachingowego, podobnie z treningiem mentalnym.

Wypróbuj sesję treningu mentalnego/ coachingu ze mną, zadzwoń lub napisz: 507 12 44 22, mocprzekazu@gmail.com.